Během pouhých 2 minut

se můžete přesvědčit o tom, že Tyvek®
vydrží déle než obvyklé podstřešní membrány.

Abyste si mohli prohlédnout výsledky testů, vyplňte prosím tento formulář...

Unikátní funkční vrstva

Běžná podstřešní difuzní fólie
Tyvek® membrána

Membrána Tyvek® umožňuje průchod vodní páry skrz své přirozené póry, aby střecha mohla „dýchat“, ale přitom bránila prosakování vody. To je možné díky jedné unikátní vysoce kvalitní polyetylénové funkční vrstvě, která se skládá z milionů spojených mikrovláken. Funkční vrstva membrány Tyvek® je přibližně 6–8krát silnější než obvyklé podstřešní difuzní fólie, což ji činí daleko trvanlivější a odolnější během používání.

Vodotěsnost

Běžná podstřešní difuzní fólie
Tyvek® membrána

Vodotěsnost hraje v ochraně klíčovou roli. Podkladový materiál musí být naprosto vodotěsný, aby střecha a zdi zůstaly suché. Podle testů podstřešní difuzní fólie Tyvek® jasně předčí obvyklá alternativní řešení z hlediska vodotěsnosti, a tím poskytují trvanlivou ochranu.

Odolnost vůči ultrafialovému
záření a horku

Běžná podstřešní difuzní fólie
Tyvek® membrána

Většina obyčejných podkladových materiálů je vyrobená z mikroporézního filmu a polypropylenu, který je přirozeně náchylnější k poškození UV zářením než polyetylén. Membrána Tyvek® je vyrobena z polyetylénu, který je 100% stabilizován vůči ultrafialovému záření a horku, což má za následek mimořádnou odolnost a trvanlivost.

Rozmýšlejte se dvakrát, stavte jednou,
důvěřujte kvalitě Tyvek®

Zde vidíte příklad praktické zkušenosti majitele domu, který použil ve střeše oba produtky - Tyvek® i vícevrstvou fólii

Více informací


Leták s výsledky a dalšími informacemi ke stažení zde.


Pro více informací prosím vyplňte tento formulář

Pokud si přejete, aby Vám společnost DuPont Protection Solutions zasílala reklamní sdělení, zaškrtněte políčko níže.

ANO, chci dostávat informace o produktu, aktualizovaných službách, novinkách, událostech a ekluzivních nabídkách od DuPont Protection Solutions.

DuPont se zavazuje chránit Vaše soukromí. Vaše osobní data (jméno, emailová adresa, telefonní číslo a další kontaktní informace) budou uloženy v klientských systémech, které jsme vybrali, a které jsou převážně umístěny ve Spojených státech. Tyto informace budou použity společností DuPont, jejími pobočkami, partnery a třetími stranami sídlícími v jiných zemích, s cílem vyplnit Vaše požadavky ohledně produktových informací nebo službách. Pro více informací navštivte stránku www.privacy.dupont.com. Vstupem na naše webové stránky a sdílením osobních údajů, souhlasíte s podmínkami Prohlášení o ochraně osobních údajů.