TANIE MEMBRANY
DACHOWE MOGĄ
PRZECIEKAĆ PO 5 LATACH

1 minuta

wystarczy by zobaczyć jak Tyvek® jest trwalszy od tanich membran dachowych

Większość alternatywnych membran dachowych posiada warstwy funkcjonalne cieńsze od ludzkiego włosa, co sprawia, że są bardziej wrażliwe na degradację.
To warstwa funkcjonalna, a nie otaczające ją włókniny, chroni dach przed warunkami atmosferycznymi.
Tylko gdy dach jest całkowicie przekryty, membrana przejmuje rolę wtórnej ochrony przed wilgocią.

Unikalna warstwa funkcjonalna

Test zainstalowanych membran dachowych dowodzi, że alternatywne produkty mogą przeciakać po krótkim okresie czasu. W wielu przypadkach funkcjonalność krótsza niż 10 lat jest nieakceptowalna w praktyce. Twój dach powinien przetrwać wiele lat dłużej.

Wodoszczelność

Ekspozycja na promieniowanie UV podczas procesu budowy, wstępnie degraduje membranę podkładową. Wysokie temperatury po przekryciu dachem dodatkowo wpływają na utratę funkcjonalności

Odporność na UV i temperatury

Wiedza naukowa, testy laboratoryjne, a teraz niezależne testy membran zamontowanych na prawdziwych dachach pokazują, że produkty alternatywne są bardziej wrażliwe na promieniowanie UV i wyższe temperatury niż Tyvek. Testy jasno dowodzą, że produkty alternatywne psują się szybciej, nie wytrzymując nawet 10 lat..

Trwałość

Pomyśl dwa razy, buduj raz, zaufaj marce Tyvek®

SPRAWDŹ WYNIKI TESTÓW
KONTAKT ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ POBIERZ BROSZURĘ

Ta gwarancja nie jest gwarancją konsumencką. Więcej informacji i warunków jest dostępnych na stronie: www.construction.tyvek.co.uk/warranty