Per 2 minutes

pamatysite, kad „Tyvek®
membranos ilgaamžiškesnės už įprastas stogo membranas

Detalesnius tyrimo
rezultatus rasite čia

Unikalus funkcinis sluoksnis

Įprastinė membrana
Tyvek® membrana

„Tyvek®“ praleidžia vandens garus per natūraliai suformuotas poras, kad stogas kvėpuotų, tačiau nepraleidžia vandens. Šią savybę lemia vienas unikalus kokybiškas funkcinis polietileninis sluoksnis, sudarytas iš milijonų tarpusavyje "surištų" mikroplaušelių. Funkcinis „Tyvek®“ sluoksnis maždaug 6–8 kartus storesnis už įprastas membranas, todėl jis daug patvaresnis ir išlieka atsparus laikui bėgant.

Nelaidumas vandeniui

Įprastinė membrana
Tyvek® membrana

Nelaidumas vandeniui yra svarbiausia apsaugos savybė. Difuzinė membrana turi būti visiškai nelaidi vandeniui, kad stogai ir sienos išliktų sausos. Atlikus bandymus nustatyta, kad „Tyvek®“ nelaidumo vandeniui parametrai akivaizdžiai geresni už įprastų alternatyvų, todėl užtikrinama ilgalaikė apsauga.

Atsparumas UV spinduliuotei ir karščiui

Įprastinė membrana
Tyvek® membrana

Dauguma įprastų pasluoksnių pagaminti iš mikroporingos plėvelės ir PP (polipropileno), kuris jautresnis UV spinduliuotei nei PE (polietilenas). „Tyvek®“ pagamintas iš 100 % UV spinduliuotei ir karščiui atsparaus stabilizuoto PE, užtikrinančio didžiausią atsparumą ir ilgaamžiškumą.

Dukart pasvarstyk, o statyk vienąsyk – pasitikėk „Tyvek®

Parsisiųsti rezultatai

Jei norite sužinoti išsamią informaciją apie bandymų rezultatus, užpildykite formą.

Jei norite gauti DuPont Protection Solutions informaciją, prašome pažymėkite žemiau esantį langelį.

TAIP, norėčiau gauti DuPont Protection Solutions informaciją apie: produktus, paslaugų atnaujinimus, naujienas, renginius ir išskirtinius pasiūlymus klientams.

DuPont rūpinasi jūsų privatumu. Jūsų asmeninė informacija (vardas, el. Paštas, telefono numeris ir kiti kontaktiniai duomenys) bus patalpinti serveriuose, esančiuose JAV. Ši informacija bus naudojama kompanijos DuPont, susijusių įmonių bei partnerių, ir parinktoms trečių šalių kompanijoms, siekiant jums suteikti naujausią ir aktualiausią informaciją. Norint sužinoti daugiau, prašome apsilankyti www.privacy.dupont.com . Suteikdami savo asmeninę informaciją su kartu sutinkate su taisyklėmis ir salygomis, nurodytomis Privatumo Tvarkymo Dokumente.