PIGIOS STOGŲ MEMBRANOS
GALI TAPTI LAIDŽIOS VANDENIUI PO 5 METŲ

Vos per 1 minutę

galite pamatyti Tyvek®pranašumą prieš pigias stogo membranas

Dauguma tradicinių membranų turi funkcinius sluoksnius, kurie yra netgi plonesni už žmogaus plauką todėl jie labiau pažeidžiami.
Tai yra funkcinis sluoksnis, o ne viršutinis ar apatinis sluoksnis, kuris apsaugo stogą nuo elementų statybos metu.
Tik tada, kai stogas visiškai uždengiamas, tada funkcinis sluoksnis suteikia antrinę apsaugą nuo vandens.

Unikalus funkcinis sluoksnis

Įrengtų stogų membranų bandymai įrodo, kad tradicinės stogo membranos, po trumpo laiko gali labai greitai tapti laidžios vandeniui. Daugeliu atvejų tai netinka greičiau nei 10 metų, o tai iš esmės yra nepriimtina. Jūsų stogas privalo būti sandarus ilgus metus.

Sandarumas nuo vandens

UV spinduliuotė statybos metu gadina stogo membraną. Karštis, kai yra stogas pilnai uždengtas, taip pat sukuria papildomą stresą, įtakojantį membranų funkcionalumą

Atsparumas UV ir karščiui

Mokslinė teorija, nepriklausomi laboratoriniai tyrimai ir dabar realūs stogų membranų bandymai, kad kartą įrodo, kad standartinės membranos yra daug jautresnės UV ir šilumai, palyginti su Tyvek®. Šie bandymai akivaizdžiai įrodo, kad standartinės stogų membranos gali tapta nefunkcionalios po trumpesnio nei 10 metų laikotarpio.

Ilgaamžiškumas

Dukart pagalvok, vieną kartą statyk. Pasitikėk Tyvek®

PAMATYKITE REZULTATUS ČIA
SUSISIEKITE SU MUMIS APLANKYKITE MŪSŲ SVETAINĘ ATSISIŲSKITE BROŠIŪRĄ

* Ši garantija nėra vartotojo garantija. Daugiau informacijos ir detales sąlygas rasite: www.construction.tyvek.co.uk/warranty